Power Plate

powerplate_2

 • Power Plate je časově nenáročný (cvičí se 30 minut třikrát týdně), navíc je mnohem efektivnější než standardní trénink.
 • 30 minut na Power Plate = 2 hodiny v posilovně!
 • Přijďte i s kamarádkou studio má 2 originální stroje Power Plate

Nechce se vám trávit hodiny v posilovnách? Potom je tu pro vás nové řešení. Po celém světě se začíná rozšiřovat „zázračný“ posilovací stroj Power Plate. Oblíbily si ho také celebrity jako Madonna, Nicol Kidman, Claudia Schiffer, Hilary Swank, Kylie Minogue či Sting a Clint Eastwood, ale i sportovci – golfisté Colin Montgomerie a Lee Westwood a renomovaný atlet Colin Jackson. Také stovky sportovních týmů jako fotbalový klub Inter Milan, basketbalový klub NBA Chickago Bulls, ale také třeba vesmírná agentura NASA.

A jaký vás čeká výsledek?

 • posílené svaly celého těla
 • lepší kondice
 • správný krevní oběh
 • vyrovnaná hladina hormonů
 • zvýšení hustoty kostní tkáně
 • krásně tvaruje a zpevňuje tělo
 • kosmetické účinky – lepší vzhled kůže
 • redukce celulitidy
 • 20 minut = 2 hodiny v posilovně !

Pro koho je Power Plate určen? Pro toho, kdo chce:

 • efektivní trénink při minimální časové zátěži
 • předcházet osteoporóze a zesílit kostní hmotu
 • zlepšit výkonnost
 • rehabilitaci po zranění
 • účinně bojovat proti celulitidě
 • předcházet zraněním posílením těla
 • lepší a důraznější trénink
 • zpevnit tělo
 • lépe se cítit a zdravě vypadat

Power Plate® je prvotřídní vibrační zařízení a nese nový rozměr do kondičního cvičení a wellness pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti. Využívá princip Acceleration TrainingTM ke stimulaci přirozené odezvy organismu na vibrace.

Stroje Power Plate® jsou příjemnou alternativou pro ty, kdo mají rádi aktivní životní styl, ale trpí nedostatkem času pro dlouhý trénink třikrát nebo víckrát týdně. Cvičení Acceleration TrainingTM s pomocí stroje Power Plate® nabízí množství významných přínosů, které vám snadno pomohou dosáhnout svých kondičních cílů. Moderní přístroj najde své příznivce i u sportovců, kteří jsou časově vytíženi a přitom hledají nové způsoby, jak lépe a efektivněji trénovat vlastní tělo a získat výhodu oproti ostatním.

Díky tomu, že vibrace stimulují rychlá svalová vlákna, získávají tak sportovci, kteří stroje Power Plate® používají dlouhodobě, výrazný nárůst výbušné svalové síly, motorických schopností, svalové vytrvalosti a celkové pohyblivosti a tím jsou i o krok napřed před konkurencí.

Jak to funguje?

Princip, na kterém stroje Power Plate® fungují, spočívá v Newtonových pohybových zákonech: síla vyvíjená tělesem je rovna součinu jeho hmotnosti a zrychlení, f = m × a. Tím pádem svalovou práci (stabilitu, sílu, výkon) lze zlepšit buďto pomocí větší zátěže nebo větších zrychlení. Na rozdíl od mnoha způsobů cvičení a posilování, kdy se využívá hmotnosti – různé posilovací stroje, činky, závaží, apod., stroje Power Plate® namísto toho využívají druhou část výše zmíněné rovnice, použitím zrychlení při zachování hmotnosti, tedy tělesné hmotnosti.

Jde o skutečný průlom, v kondičním i posilovacím cvičení, protože umožňuje optimálně zatěžovat lidský organismus a přitom minimalizovat nadměrné nárazy, dopady, zatížení. Gravitace je tou silou, která přidává zátěž lidskému organismu, v každém okamžiku, každý den, při každém pohybu. Prostřednictvím cvičení Acceleration TrainingTM, na stroji Power Plate® se tělo cítí jakoby „vážilo“ víc při každém zrychlení způsobeném vibracemi.
Výsledkem je, že tělo překonává daleko větší „zátěž“ při každé pohybu. To je podstata všech posilovacích a kondičních programů a stroje Power Plate® k tomu jednoduše využívají různé části téže rovnice! Ve svém důsledku stojí výsledky cvičení Acceleration TrainingTM na stejných biologických a fyziologických základech, které se využívají v jiných formách cvičení. Rozdíl je pouze v povaze využívaného podnětu (tj. zrychlení), a ne v odezvě těla na zátěž.

Jaké jsou přínosy?

Proti stárnutí – Anti-aging efekt

Cvičení Acceleration TrainingTM s pomocí stroje Power Plate® přispívá k mladistvějšímu pocitu díky nárůstu hladiny serotoninu v krvi, který vyvolává „dobrý pocit“.

Zvyšuje sílu svalů, ale také zlepšuje flexibilitu a rozsah pohybu. Stimuluje produkci kolagenu, který podporuje pružnější a hladší pokožku a krásnější vzhled.

Napomáhá bojovat s příznaky osteoporózy tím, že stimuluje zvýšení hustoty kostní tkáně.

Relaxace – Masážní přístroje včetně anticelulitidového efektu

Stroje Power Plate® dokáží pasivně pracovat se všemi svalovými skupinami těla, snižují stres snížením hladiny kortisolu v krvi a zvýšením hladiny serotoninu. Používání strojů Power Plate® se zlepšuje krevní oběh a okysličování krve, což vede ke snižování hladiny toxinů v těle a tím i ke snižování projevů celulitidy. Dále pomáhají v boji proti osteoporóze zvyšováním minerální hustoty kostní tkáně, a zvyšují produkci kolagenu, což zase vede k hladší pokožce. Tyto přínosy významně přispívají k dosažení plného lázeňského zážitku.

Sportovní trénink

Špičkoví sportovci a sportovní nadšenci neustále hledají způsoby, jak lépe trénovat vlastní tělo a získat výhodu oproti ostatním. Vzhledem k tomu, že vibrace stimulují rychlá svalová vlákna, získávají sportovci, kteří stroje Power Plate® používají dlouhodobě, výrazný nárůst výbušné svalové síly, motorických schopností, svalové vytrvalosti a celkové pohyblivosti.

Golf – golfový trénink

Trenéři golfu využívají stroje Power Plate® pro své klienty pro zlepšení síly, výdrže, pohyblivosti a celkové koordinace – což jsou všechno zásadní prvky úspěchu na golfovém hřišti.

Komentáře jsou uzavřeny.