Kryolipolýza

 1. Úvod
 2. |
 3. Nabízíme
 4. |
 5. Kryolipolýza
Kryolipolýza

Neinvazivní metoda zbavení se tukových polštářků na problémových partiích

Velmi oceňované u této metody je nenávratné odbourávání tukových buňek, které se po kryolipolýze už neobnovují.

Jedná se tedy o řízené ochlazování tukových buněk. Proces ochlazení (kryolipolýza – CRYO = LED, LIPO = TUK, LÝZA = ROZKLAD) vede ke krystalizaci lipidů v tukových buňkách, která spustí jejich odumírání. Odumřelé buňky jsou následně odstraněny z těla pomocí bílých krvinek. Zákrok liposukce zmražením je bezbolestný a nedochází u něj k narušení či zásahu do organizmu pacienta.

Během jedné aplikace se odbourá minimálně 25 % tuku.

OŠETŘENÍ:

Zhruba hodinu před zákrokem nic nejíme. Minimálně 2 hodiny před zákrokem není dovoleno kouřit! Před zákrokem je vhodné pít ovocné šťávy. Zmrazit Vám můžeme všechen tuk na těle kde si chytíte kožní řasu. 1 nasátí trvá 40 minut. Jednorázově je možné provést 2 nasátí.

Po zákroku bude místo přechodně zarudlé, otlačené a necitlivé nebo naopak přecitlivělé, může vzniknout „modřinka“ a barevné změny. Záleží na individuální reakci těla na chlad. Tento stav se vrací během několika následujících hodin až dnů do normálu. Není nutno měnit své stravovací návyky. Kryolipolýza nemá žádné vedlejší účinky.

Opakování na stejné lokalitě provádíme nejdříve za 6 – 8 týdnů, jiné lokality „doošetřujeme“ nejdříve za 4 – 6 týdnů. Proceduru můžeme opakovat 3x na jedné lokalitě.

Kryolipolýzu nedoporučujeme při

těhotenství, onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru, arteroskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, rakovina či jiná onkologická onemocnění, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo jiné onemocnění ledvin a slinivky, onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, RS, osoby citlivé nebo s alergií na chlad, Raynaudův syndrom, kryoglobulinemie, hypoproteinémie, problémy s tělesnou termoregulací, lidé užívající antikoagulanty, akutní bakteriální, virové infekce a infekce způsobené parazity. Ošetření nedoporučujeme absolvovat diabetikům a ženám v období menstruace, byť se o absolutní kontraindikace nejedná.

HLAVNÍ VÝHODY KRYOLIPOLÝZY

 • doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce

 • trvalý výsledek

 • je dostupná všem, a to jak zdravotně, tak finančně

 • nemá žádné vedlejší účinky

 • nedochází k narušení organismu pacienta

 • je časově nenáročná

Zpět na přehled služeb


Zveme vás do příjemného prostředí našeho studia, nejen pro ženy. Pokud chcete stále dobře vypadat a skvěle se cítit, jsme právě pro Vás vybaveni moderními přístroji na hubnutí a tvarování postavy s ověřenými účinky.